Офіційний постачальник
стельових панелей
найкращих світових брендів

  • Heradesign
  • Knauf AMF
  • Knauf Armstrong

Про нашу
компанію

20 років у будівельній сфері — і вже не уявляємо себе без неї! Досвід і знання кожного учасника команди, а також розуміння сучасних тенденцій у сфері стельових акустичних систем забезпечують найкращі рішення для об’єктів. Щоб бути в курсі новинок, наші співробітники регулярно проходять навчання на провідних заводах-виробниках.

Успіх без етики неможливий. Ми вдосконалюємо сервіс і робочі процеси, оперативно й виважено підходимо до кожного об’єкта, незалежно від обсягів замовлення.

Продаємо оптом і в роздріб, безпосередньо постачаємо найкращу продукцію для стель і стін. Наша компанія — офіційний дилер Knauf Ceiling Solutions. Ми знаємо все про стелі та стінові панелі.

Відповідально підходимо до цінової політики. Підбираємо оптимальний перелік продукції для заявленого проєкту.

Оскільки вартість підвісної системи може варіюватися залежно від матеріалів, комплектуючих, дизайну тощо, обговорюємо всі нюанси на етапі формування комерційної пропозиції. Пропонуємо максимально вигідну ціну для вашого об’єкта.

Реалізовані проєкти — наша головна візитівка. Ми ділимося враженнями і фінальними результатами робіт. Галерея проєктів постійно доповнюється новими фото і допомагає новим клієнтам визначитися з дизайном і видом стелі.

Звісно, переваг роботи з нами набагато більше. Найголовніше: ми налаштовані на успішну реалізацію нових і сучасних об’єктів. І знаємо кожен крок, який забезпечить фінальний результат.

Будемо раді співпраці з вами вже сьогодні!

Наші послуги

alttest

Підвісні стелі та комплектуючі стельових систем

У нас представлені всі види підвісних систем Knauf AMF, Knauf Armstrong і акустичних панелей HeraDesign.
Кожен проєкт — унікальне стельове рішення:

1. Підбираємо максимально відповідний продукт за ціновим діапазоном і цільовим призначенням. Не завищуємо вартість, пропонуємо найбільш вигідні ціни в будь-якому сегменті: преміальному, середньому й бюджетному.

2. Якість перевірена часом. Працюємо тільки з оригінальною продукцією провідних брендів зі світовим ім’ям. Продукція виготовлена з урахуванням всіх технологічних норм і тільки з натуральних матеріалів найвищої якості.

3. З точністю до гвинтика прораховуємо комплект продукції, який знадобиться для оформлення стельового простору — понад 15 років на цьому ринку.

4. Формуємо конкурентоспроможнe комерційну пропозицію в оптимальні терміни — клієнт не повинен чекати.

5. Доставляємо в цілості комплект матеріалів на будівельний об’єкт в будь-яку точку України — більшість позицій завжди є на складі.

6. Знаємо як забезпечити довговічність і надійність конструкції. Професійна допомога на будь-якому етапі проєктування і монтажу стельової системи. Ви купуєте не просто товар, а персональний супровід на роки.

Технічний супровід проєктів

Технічний супровід проєктів

Вивчити проєкт і розробити детальну комерційну пропозицію, що відповідає вимогам до функціоналу і дизайну стельової системи, — завдання не з легких. Можна було б просто запропонувати продукцію, яка є в наявності на складі й відповідає ціновій політиці замовника, але це не наш метод роботи.

Досвід реалізації та поетапного супроводу об’єктів (як «класичних», так і «абсолютно авторських» рішень стельових систем) — багаж, який виділяє нас серед інших постачальників.

Знаємо, що увагу слід приділяти не тільки видимій, декоративній частині стельової конструкції, а й тому, що сховане під нею: правильно підібраним компонентам, елементам монтажу, акустичним характеристикам, навантаженням.

Включаючись в роботу над об’єктом, полегшуємо завдання архітекторові, оскільки ділимося великою базою знань, бібліотекою готових рішень і креслень, які накопичилися за 20 років роботи в будівельній і проєктній сфері.

Співпраця з нами передбачає і безкоштовні «плюсики»:
· Виїзні консультації.
· Підбір оптимальної стельової продукції за наданими кресленнями.
· Детальна специфікація комплектуючих.
· Зразки продукції та каталоги.
· Розробка унікальних монтажних вузлів.
· Професійний акустичний розрахунок.
· Рекомендації для правильного монтажу стелі.

Дотримання кожного етапу дасть бажаний результат — ідеальний зовнішній вигляд стелі, сучасну, а головне надійну конструкцію і максимально можливий термін служби.

Монтаж стельових систем

Монтаж стельових систем

Дуже важливо, щоб відмінні дизайнерські рішення були правильно втілені. Йдеться про збірку і монтаж стельових конструкцій.
Прагнучи бути найкращими, ми регулярно навчаємо технічний персонал і будівельні бригади.
Найменша помилка в розрахунках, неправильно підібрані комплектуючі можуть стати причиною недовговічності стелі. Ми не допускаємо подібних помилок і беремо на себе відповідальність за якість виконаної роботи. Досвід дозволяє нам виконувати роботи в мінімальні терміни, встановлені стельові системи відповідають всім естетичним та інженерним вимогам.

Наші партнери — монтажні бригади, сертифіковані до рівня AMF PRO, виконають монтаж підвісних стельових систем на проєкті будь-якої складності.

Наші сильні
сторони

Комфортне співробітництво

Комфортне співробітництво

Ми прагнемо, щоб наші клієнти завжди отримували кваліфіковану допомогу на кожному етапі — від первинного вивчення проєкту до здачі об’єкта.

Досвід роботи

Досвід роботи

Понад 20 років практичної діяльності — це колосальний досвід у підготовці й реалізації проєктів зі створення правильного стельового простору.

Асортимент

Асортимент

Продукція, відома в усьому світі. Індивідуальний підбір за характеристиками, формами й кольоровими рішеннями.

Цінова політика

Цінова політика

Гнучкість у питаннях бюджетів. Правильно підібраний продукт і ціновий діапазон. Вам буде приємно й вигідно купувати там, де виконують свою роботу чесно й грамотно.

Особистий консультант

Особистий консультант

Співпрацюємо з дизайнерами та архітекторами. Виїжджаємо і консультуємо на об’єктах. Допомагаємо розібратися в технічних моментах і особливостях. Надаємо зразки й каталоги продукції.

Технології

Технології

Стельові системи будь-якої складності. Любимо цікаві проєкти. Знаємо ринок, його потреби та тенденції, втілюємо очікування своїх клієнтів.

Корисний контент
в нашому Instagram