Акустичні стелі.
Робіть правильний вибір

 • Heradesign
 • Knauf AMF
 • Knauf Armstrong

Для будь-яких типів приміщень

Наша
спеціалізація

 • Постачання оригінальної продукції для підвісних стельових систем та акустичних стінових панелей. У запропонованому асортименті — тільки продукція провідного світового виробника Knauf Ceiling Solutions, перевірена роками. Купуючи у нас, ви будете впевнені в якості, отримаєте гарантію виробника й відповідність усім сертифікатам. Доставка продукції здійснюється в будь-який населений пункт України.
 • Професійний проєктний супровід. Складаємо детальний кошторис, точно розраховуємо необхідні стельові та стінові матеріали, комплектуючі. Створюємо та реалізуємо проєктні рішення для будь-яких об’єктів: офісних та адміністративних будівель, ТРЦ і спортивних центрів, медичних установ, навчальних закладів, готелів, житлових комплексів тощо.
 • Успішна й оптимально швидка реалізація проєкту. Дотримуємося меж бюджету замовника. Можемо запропонувати альтернативне рішення для оформлення приміщення. Постачаємо матеріали в обумовлений термін. Проводимо грамотний технагляд у процесі монтажу.
Продаж стельових систем

Продаж стельових систем

Інноваційні стельові та стінові рішення, а також підвісні системи. Оригінальна якість продукції. Максимальний рівень сервісу.

Технічний супровід проєктів

Технічний супровід проєктів

Готові допомогти з реалізацією вашого проєкту від ескізу до постачання матеріалів і монтажу.

Heradesign

Хорошу акустику має бути видно. Екологічність, креативність, довговічність. Абсолютний лідер ТОП продукції. Досвід виробництва понад 100 років. Доступний у всіх регіонах України. Made in Austria

Перейти до каталогу

Knauf AMF

Розширюючи простір новизни. Системні рішення для модульних стель. Поєднання естетики і безпеки, екологічності та функціональності. Сильна торгова марка, що відмінно зарекомендувала себе на об'єктах в Україні. Доступний у всіх регіонах України. Made in Germany

Перейти до каталогу

Knauf Armstrong

Бренд, який знають всі. Першопроходець у світі підвісних стель. Функціонал і надійність, швидкість монтажу і бездоганна якість. Екологічність і безпека. Різноманітність форм і базових матеріалів. Доступний у всіх регіонах України. Made in Europe

Перейти до каталогу

Отримати вигідні
ціни на стелю й комплектуючі

  Переваги
  нашої продукції

  Якість продукції

  Якість продукції

  Ми пропонуємо продукцію провідних світових виробників — KNAUF AMF, KNAUF ARMSTRONG, HERADESIGN. Сертифікати якості. Від 10 років гарантії.

  Екологічність

  Екологічність

  Тільки натуральні матеріали природного походження — базальт, глина, перліт, деревина, магнезит, вода, метал. Найвищі показники безпеки для здоров'я людини.

  Вартість

  Вартість

  Ми можемо запропонувати товари в діапазонах — Економ, Стандарт, Преміум. Наші ціни відповідають рівню нашого сервісу, а сервіс у нас найкращий.

  Наші послуги

  alttest

  Підвісні стелі та комплектуючі стельових систем

  У нас представлені всі види підвісних систем Knauf AMF, Knauf Armstrong і акустичних панелей HeraDesign.
  Кожен проєкт — унікальне стельове рішення:

  1. Підбираємо максимально відповідний продукт за ціновим діапазоном і цільовим призначенням. Не завищуємо вартість, пропонуємо найбільш вигідні ціни в будь-якому сегменті: преміальному, середньому й бюджетному.

  2. Якість перевірена часом. Працюємо тільки з оригінальною продукцією провідних брендів зі світовим ім’ям. Продукція виготовлена з урахуванням всіх технологічних норм і тільки з натуральних матеріалів найвищої якості.

  3. З точністю до гвинтика прораховуємо комплект продукції, який знадобиться для оформлення стельового простору — понад 15 років на цьому ринку.

  4. Формуємо конкурентоспроможнe комерційну пропозицію в оптимальні терміни — клієнт не повинен чекати.

  5. Доставляємо в цілості комплект матеріалів на будівельний об’єкт в будь-яку точку України — більшість позицій завжди є на складі.

  6. Знаємо як забезпечити довговічність і надійність конструкції. Професійна допомога на будь-якому етапі проєктування і монтажу стельової системи. Ви купуєте не просто товар, а персональний супровід на роки.

  Технічний супровід проєктів

  Технічний супровід проєктів

  Вивчити проєкт і розробити детальну комерційну пропозицію, що відповідає вимогам до функціоналу і дизайну стельової системи, — завдання не з легких. Можна було б просто запропонувати продукцію, яка є в наявності на складі й відповідає ціновій політиці замовника, але це не наш метод роботи.

  Досвід реалізації та поетапного супроводу об’єктів (як «класичних», так і «абсолютно авторських» рішень стельових систем) — багаж, який виділяє нас серед інших постачальників.

  Знаємо, що увагу слід приділяти не тільки видимій, декоративній частині стельової конструкції, а й тому, що сховане під нею: правильно підібраним компонентам, елементам монтажу, акустичним характеристикам, навантаженням.

  Включаючись в роботу над об’єктом, полегшуємо завдання архітекторові, оскільки ділимося великою базою знань, бібліотекою готових рішень і креслень, які накопичилися за 20 років роботи в будівельній і проєктній сфері.

  Співпраця з нами передбачає і безкоштовні «плюсики»:
  · Виїзні консультації.
  · Підбір оптимальної стельової продукції за наданими кресленнями.
  · Детальна специфікація комплектуючих.
  · Зразки продукції та каталоги.
  · Розробка унікальних монтажних вузлів.
  · Професійний акустичний розрахунок.
  · Рекомендації для правильного монтажу стелі.

  Дотримання кожного етапу дасть бажаний результат — ідеальний зовнішній вигляд стелі, сучасну, а головне надійну конструкцію і максимально можливий термін служби.

  Монтаж стельових систем

  Монтаж стельових систем

  Дуже важливо, щоб відмінні дизайнерські рішення були правильно втілені. Йдеться про збірку і монтаж стельових конструкцій.
  Прагнучи бути найкращими, ми регулярно навчаємо технічний персонал і будівельні бригади.
  Найменша помилка в розрахунках, неправильно підібрані комплектуючі можуть стати причиною недовговічності стелі. Ми не допускаємо подібних помилок і беремо на себе відповідальність за якість виконаної роботи. Досвід дозволяє нам виконувати роботи в мінімальні терміни, встановлені стельові системи відповідають всім естетичним та інженерним вимогам.

  Наші партнери — монтажні бригади, сертифіковані до рівня AMF PRO, виконають монтаж підвісних стельових систем на проєкті будь-якої складності.